nevus wypożyczalnia samochodów

Awarie i kolizje – pomoc drogowa 24h/7, która Cię nie zawiedzie!


Awaria auta lub niegroźna kolizja? Nie trać czasu i nerwów! Nasi profesjonaliści są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Szybko i sprawnie pomożemy Ci przywrócić pojazd do sprawności lub bezpiecznie przetransportować go do celu.


Dlaczego warto wybrać naszą pomoc drogową?

  • Doświadczeni specjaliści: Nasza kadra posiada wieloletnie doświadczenie w branży assistance i holowania. Zawsze działamy z troską o Twój komfort i bezpieczeństwo.

  • Szybka reakcja: Gwarantujemy błyskawiczny czas reakcji. Nasi mechanicy i holowniki są gotowi do wyjazdu w ciągu kilkunastu minut od zgłoszenia.

  • Szeroki zakres usług: Oferujemy kompleksową pomoc drogową, w tym holowanie lawetą, wymianę koła, awaryjne otwieranie pojazdów, naprawy na drodze (w miarę możliwości) i wiele innych.

  • Samochód zastępczy z OC sprawcy: Zapewniamy Ci samochód zastępczy na czas naprawy Twojego auta. Koszt jego podstawienia i odbioru pokrywa polisa OC sprawcy.

  • Dogodne warunki: Nie musisz martwić się o formalności. Załatwimy za Ciebie wszystkie dokumenty i rozliczymy się z ubezpieczycielem.


Co zrobić w razie awarii lub kolizji?

  1. Zadzwoń pod numer 666 316 317 Nasi konsultanci chętnie pomogą Ci w każdej sytuacji.

  2. Opisz problem: Podaj szczegółowe informacje o awarii lub kolizji, lokalizacji swojego pojazdu oraz preferowany sposób rozwiązania problemu.

 

FLOTA WYPOŻYCZALNI NEVUS

Nawigacja

Masz pytania? Zadzwoń do nas: +48 666 316 317